-17%

Рюкзак в школу для дівчаток + брелок Легкий водонепроникний шкільний портфель для підлітків 5-11 клас Фіолетовий
1 199 ₴
998 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2991
+380 (95) 709-79-14
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У ПОДАРУНОК: брелок - веселка
ОПИС
Гарний яскравий шкільний рюкзак для дівчинки. Рюкзак оснащений двома відділеннями: містким основним, з безліччю кишень для дрібного приладдя, і додатковим.
На лицьовій частині є одна середня і дві маленькі кишеніі. З боків розташовані дві кишеньки для парасольки або пляшки.
Ця модель має водонепроникну міцну тканину. Ортопедичну спинку і широкі м'які регульовані лямки, що не врізатимуться в плечі.
Розміри 1-4 клас: ширина – 28 см, висота – 39 см, глибина – 16 см.
Розміри 5-11 клас: ширина – 30 см, висота – 44 см, глибина – 19 см.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 19 см |
| Вага | 650 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас | 5-11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴







