-21%

Щільний шкільний рюкзак КУРОМІ АНІМЕ 44*29 см з USB для дівчинки Чорний водонепроникний рюкзак в школу 4-9 клас в корейскому стилі
1 445 ₴
1 145 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2981
+380 (95) 709-79-14
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У ПОДАРУНОК: брелок помпон
ОПИС
Шкільний рюкзак для дівчинки «Куромі» з USB портом. Рюкзак оснащений містким основним відділенням з кишенею для ноутбука або планшета. На лицьовій частині є три кишені середнього розміру. З боків розташовані дві кишеньки для парасольки або пляшки.
Дана модель має водонепроникну тканину Оксфорд, регульовані м'які лямки, що не врізатимуться в плечі, і ручку для перенесення рюкзака.
Розміри: ширина - 29 см, висота - 44 см, глибина - 15 см.
До комплекту входить:
- рюкзак,
- брелок,
- USB шнур для повербанка.
Повербанка у комплекті немає.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Чорний |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145 ₴








