-15%

Щільний шкільний рюкзак для хлопчика з космонавтом 44*31 см в школу 5-11 клас Чорний портфель для підлітків
1 295 ₴
1 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28130
+380 (95) 709-79-14
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У ПОДАРУНОК: брелок-космонавт
Є також ця модель з іншим малюнком. З усім асортиментом ви можете ознайомитися в нашому каталозі
Для швидкого зв'язку напишіть нам на Вайбер:
+380957097914
ОПИС
Світлонакопичувальний стильний шкільний рюкзак для хлопчика - принт у вигляді космонавта світиться в темряві.
Рюкзак оснащений містким основним відділенням, де є відсік для ноутбука або електронної книги. На лицьовій частині є середня та маленька кишені. З боків розташовані дві кишеньки для парасольки або пляшки.
Ця модель має:
- водонепроникну тканину Оксфорд,
- дихаючу спинку,
- дві регульовані лямки на спинці,
- світлонакопичувальний малюнок.
Розміри: ширина – 31 см, висота – 44 см, глибина – 15 см. Ширина плечового ременя – 6,5 см.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Чорний |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 660 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Матеріал | Оксфорд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴








